Payment of session

Payment of session

Payment is due before the beginning of the session.


Amount can be paid:

-- in cash on the site (please have the right amount ready, receipt will be mailed via email)

-- by bank transfer (in this case it is necessary that the payment was credited to the account at least 2 days before the session - please ask for an invoice ahead, It will be sent to you via e-mail)


We accept following payment passes: 

--  payment passes (CZ) - Bonus Pass, Dárkový Pass, Flexi Pass, Fokus Pass, Relax Pass are accepted (please announce this type of payment in advance; overpayment will not be refunded)

-- payment passes (CZ) - Edenred Multi, Edenred Medica, Edenred Compliments Dárkový are accepted (please announce this type of payment in advance; overpayment will not be refunded)

--    payment passes (CZ) - Unišek, Unišek+, Unišek+FKSP, Cadhoc, Gallery Beta are accepted (please announce this type of payment in advance; overpayment will not be refunded)

News

 • The Reconnection
  The Reconnection

  Do you want to move in your life, relationships, career or business? THE RECONNECTION process is an evolutionary process that brings harmony and reorganization to all aspects of your life! Dates for online reservations are open in the booking form, if the options do not suit you, please do not hesitate to contact me at info@vyladte-svuj-zivot.cz and we will find another suitable date for you. I look forward to you!

 • RECONNECTIVE HEALING SEMINAR - Prague 11.06.-14.06.2022
  RECONNECTIVE HEALING SEMINAR - Prague 11.06.-14.06.2022

  "The O.N.E. Experience" - Level 1+2 (Online programme "Portal" + Live seminar "Catalyst") - Prague 11.06.-12.06.2022  "RCCP - The Reconnection" - Level 3 - Prague 13.06.-14.06.2022

 • Pozvánka k dalšímu povídání nad knihou "Šalamoun promlouvá" - ÚT 26.10.2021
  Pozvánka k dalšímu povídání nad knihou "Šalamoun promlouvá" - ÚT 26.10.2021

  "In Czech language only" V úterý 26.10.2021 od 18:00 do cca 20:00 hodin Vás opět zveme na další zajímavé povídání na téma knihy „Šalamoun promlouvá“, věnující se práci s léčivou energií, kterou napsali Dr.Eric Pearl a Frederick Ponzlov. Jedná se o sérii chanellingů a povídání na téma rovnováhy a integrity v našem životě. Můžete se zeptat i na to, co Vás zajímá o Reconnection Healing a The Reconection. Akce se koná v našem Rekonektivním Centru (Hybernská 24, Praha 1, 3.patro), vstup je zdarma, počet míst je omezen. Máte-li zájem se této akce zúčastnit, rezervujte si své místo na: INFO@FREKVENCNI-LECENI.CZ Těšíme se na Vás!