The Reconnection pro Váš osobní rozvoj

The Reconnection pro Váš osobní rozvoj

Stále hledáte, co může podpořit Váš osobní rozvoj nejen v osobním, ale také v profesním životě?

V oblasti kariéry jsou sledovány zajímavé změny, které proces The Reconnection přináší do života, ať už to je například ujasnění priorit a cílů, zvýšení motivace a kreativity, upevnění sebedůvěry, eliminace stresu nebo zvýšení efektivity atd. Celkově je vnímáno zrychlení všech procesů a hlubší uvědomění, porozumění a pochopení života a cílů.

Jak mohou FIRMY podpořit svůj vrcholový management i řadové zaměstnance?

Využijte možnosti podpořit osobní rozvoj klíčových zaměstnanců Vaší firmy, ale také svých řadových zaměstnanců - v rámci firemního bonusu jim nabídněte absolvovat proces The Reconnection!

Co mohou PODNIKATELÉ udělat pro svůj osobní rozvoj?

Proces The Reconnection může pomoci i Vašemu osobnímu posunu v rámci Vašeho podnikání a při řízení, rozhodování a ujasňování priorit. 

 

Proces The Reconnection se provádí 1x za život během dvou sezení a je významným evolučním procesem. Bližší informace naleznete zde: http://frekvencni-leceni.cz/cs/the-reconnection/

Novinky

 • Proces The Reconnection / Znovunapojení
  Proces The Reconnection / Znovunapojení

  Chcete se posunout v osobním životě, ve vztazích, v kariéře nebo v podnikání? Proces THE RECONNECTION / ZNOVUNAPOJENÍ je evolučním procesem, který přináší harmonizaci a reorganizaci ve všech aspektech Vašeho života! Termíny pro online rezervace jsou otevřeny v rezervačním formuláři, pokud Vám uvedené možnosti nevyhovují, neváhejte mne prosím kontaktovat na info@vyladte-svuj-zivot.cz a najdeme pro Vás jiný vhodný termín. Těším se na Vás!

 • SEMINÁŘ REKONEKTIVNÍHO LÉČENÍ - Praha 11.06.-14.06.2022
  SEMINÁŘ REKONEKTIVNÍHO LÉČENÍ - Praha 11.06.-14.06.2022

  "The O.N.E. Experience" - Úroveň 1+2 (Online program "Portal" + Živý seminář "Catalyst") - Praha 11.06.-12.06.2022  "RCCP - The Reconnection" - Úroveň 3 - Praha 13.06.-14.06.2022

 • Pozvánka k dalšímu povídání nad knihou "Šalamoun promlouvá" - ÚT 26.10.2021
  Pozvánka k dalšímu povídání nad knihou "Šalamoun promlouvá" - ÚT 26.10.2021

  V úterý 26.10.2021 od 18:00 do cca 20:00 hodin Vás opět zveme na další zajímavé povídání na téma knihy „Šalamoun promlouvá“, věnující se práci s léčivou energií, kterou napsali Dr.Eric Pearl a Frederick Ponzlov. Jedná se o sérii chanellingů a povídání na téma rovnováhy a integrity v našem životě. Můžete se zeptat i na to, co Vás zajímá o Reconnection Healing a The Reconection. Akce se koná v našem Rekonektivním Centru (Hybernská 24, Praha 1, 3.patro), vstup je zdarma, počet míst je omezen. Máte-li zájem se této akce zúčastnit, rezervujte si své místo na: INFO@FREKVENCNI-LECENI.CZ Těšíme se na Vás!