Dárkové poukazy

Dárkové poukazy

Sezení Rekonektivního léčení je originálním dárkem nejen k Vánocům ale i k jiným příležitostem nebo výročím. Je vhodnou příležitostí jak obdarovat Vaše blízké nebo odměnit Vaše zaměstnance či partnery. 

Objednávka poukazu:

Objednávku zašlete e-mailem na info@frekvencni-leceni.cz s poznámkou, že objednáváte sezení jako dárek a přejete si vystavit dárkový poukaz. Specifikujte prosím počet objednaných sezení (doporučený počet je 1 až ideálně 3 sezení), dále uveďte Vaše jméno a fakturační adresu, Váš telefonní kontakt, jméno obdarované osoby (pokud si ho přejete uvést na poukaz). Obratem obdržíte fakturu a po jejím zaplacení je poukaz obratem vystaven. Splatnost faktury je 3 dny.   

(Pokud objednáváte poukaz za firmu, uveďte, zda je firma plátcem DPH či nikoli).   

Vystavení a platnost poukazu:

Poukaz je vystaven cca do 7 dnů po přijetí úhrady objednaného sezení, může být na jméno nebo bez uvedení jména a obsahuje evidenční číslo. Platnost poukazu je 6 měsíců od data zaplacení.

Cena objednaných služeb:

Informace k ceně naleznete v sekci "Rekonektivní léčení v praxi". Dárkový poukaz standardně neobsahuje cenu zakoupených služeb, ale pokud si přejete, pak cenu je možné na poukaz uvést.

Forma poukazu:

Elektronický (PDF) – zaslaný e-mailem – ZDARMA

Rezervace sezení:

Termín sezení při objednání v tomto případě vybírat nepotřebujete. Konkrétní termín si vybere až sám obdarovaný dle jeho časových možností.

Čerpání poukazu:

Při objednání sezení je třeba uvést, že se jedná o sezení hrazené poukazem a uvést evidenční číslo poukazu. Poukaz je třeba odevzdat před zahájením sezení. Poukaz musí být vyčerpán nejpozději do konce data jeho platnosti. 

 

Novinky

 • Stránky jsou v rekonstrukci, děkujeme za pochopení
  Stránky jsou v rekonstrukci, děkujeme za pochopení

 • Proces The Reconnection / Znovunapojení
  Proces The Reconnection / Znovunapojení

  Chcete se posunout v osobním životě, ve vztazích, v kariéře nebo v podnikání? Proces THE RECONNECTION / ZNOVUNAPOJENÍ je evolučním procesem, který přináší harmonizaci a reorganizaci ve všech aspektech Vašeho života! Termíny pro online rezervace jsou otevřeny v rezervačním formuláři, pokud Vám uvedené možnosti nevyhovují, neváhejte mne prosím kontaktovat na info@vyladte-svuj-zivot.cz a najdeme pro Vás jiný vhodný termín. Těším se na Vás!

 • SEMINÁŘ REKONEKTIVNÍHO LÉČENÍ - Praha 11.06.-14.06.2022
  SEMINÁŘ REKONEKTIVNÍHO LÉČENÍ - Praha 11.06.-14.06.2022

  "The O.N.E. Experience" - Úroveň 1+2 (Online program "Portal" + Živý seminář "Catalyst") - Praha 11.06.-12.06.2022  "RCCP - The Reconnection" - Úroveň 3 - Praha 13.06.-14.06.2022