Další informace

Další informace

Základní informace:

Sezení probíhají v příjemných prostorách Rekonektivního Centra na adrese: Rekonektivní Centrum, Hybernská 24, Praha 1. Rekonektivní Centrum se nachází ve 3.patře.

Každé jednotlivé sezení trvá 30 minut, pro návštěvu Centra si však prosím vyhraďte min.50-60 minut. Absolvování sezení Vás nijak neomezí při Vašich dalších denních činnostech.

Užitečná doporučení k Vašemu sezení naleznete ZDE

Rezervace termínu:

Termín Vašeho sezení si prosím předem rezervujte. Rezervovat můžete on-line přes rezervační formulář ZDE , nebo e-mailem ( info@frekvencni-leceni.cz ) nebo telefonicky. Termín Vašeho sezení Vám bude písemně potvrzen. Pro rezervaci uveďte prosím Vaše celé jméno, telefonní číslo a e-mailovou adresu.

Je vhodné si rezervovat termíny pro všechna Vaše plánovaná sezení najednou, aby nedošlo k obsazení termínů jinými zájemci a abyste mohli všechna sezení absolvovat v doporučeném časovém rozmezí 7 až 10 dnů.

Pro proces The Reconnection-Znovunapojení si prosím rezervujte termíny ideálně ve dvou dnech za sebou. Proces je třeba dokončit nejdéle do 72 hodin.

Pokud nenajdete vhodný termín v online formuláři, zašlete prosím Váš požadavek e-mailem nebo zavolejte.  

Informace k úhradě:

Úhrada sezení probíhá před započetím sezení. Informace k úhradě naleznete ZDE

Dárkové poukazy:

Pokud byste rádi zakoupili sezení Rekonektivního léčení jako dárek, je možné vystavit dárkový poukaz elektronický nebo tištěný. Bližší informace k dárkovým poukazům naleznete ZDE.  

Další informace:

V případě osob s náročnějším zdravotním stavem je vhodné předem konzultovat vhodnost přesunu. Sezení Rekonektivního léčení je možné absolvovat na dálku bez osobní přítomnosti praktika a není nutné zatěžovat pacienta přesunem, je-li pro něj náročný. Efekt sezení na dálku je stejný, jako u sezení osobního.


ZAJÍMAVÉ VIDEO o Rekonektivním Centru a Rekonektivním léčení:  

VIDEO REKONEKTIVNÍ CENTRUM A REKONEKTIVNÍ LÉČENÍ 

Novinky

 • Stránky jsou v rekonstrukci, děkujeme za pochopení
  Stránky jsou v rekonstrukci, děkujeme za pochopení

 • Proces The Reconnection / Znovunapojení
  Proces The Reconnection / Znovunapojení

  Chcete se posunout v osobním životě, ve vztazích, v kariéře nebo v podnikání? Proces THE RECONNECTION / ZNOVUNAPOJENÍ je evolučním procesem, který přináší harmonizaci a reorganizaci ve všech aspektech Vašeho života! Termíny pro online rezervace jsou otevřeny v rezervačním formuláři, pokud Vám uvedené možnosti nevyhovují, neváhejte mne prosím kontaktovat na info@vyladte-svuj-zivot.cz a najdeme pro Vás jiný vhodný termín. Těším se na Vás!

 • SEMINÁŘ REKONEKTIVNÍHO LÉČENÍ - Praha 11.06.-14.06.2022
  SEMINÁŘ REKONEKTIVNÍHO LÉČENÍ - Praha 11.06.-14.06.2022

  "The O.N.E. Experience" - Úroveň 1+2 (Online program "Portal" + Živý seminář "Catalyst") - Praha 11.06.-12.06.2022  "RCCP - The Reconnection" - Úroveň 3 - Praha 13.06.-14.06.2022