Novinky

Novinky

Dárkové poukazy

Sezení Rekonektivního léčení je originálním dárkem, ať už chcete obdarovat Vaše blízké nebo odměnit Vaše zaměstnance či spolupracovníky. 

 

Poukaz lze zakoupit k různým příležitostem. Pokud zakoupíte poukaz jako dárek, nemusíte hned vybírat termín sezení, ten si vybere obdarovaný sám podle svých časových možností až poté, co poukaz obdrží - poukaz má platnost 6 měsíců.

(Pokud již nyní chcete zakoupit poukaz jako dárek např.k Vánocům nebo k jiné události, platnost poukazu je možno na požádání prodloužit tak, aby byla 3 měsíce od předání - uveďte toto prosím do objednávky poukazu).

Poukazy jsou zasílány zdarma e-mailem v PDF, nebo je můžete mít i tištěné (za drobný poplatek za poštovné nebo zdarma při osobním vyzvednutí). 

Pro nákup poukazu můžete také využít benefitních poukázek

Bližší informace: http://frekvencni-leceni.cz/cs/dalsi-informace/darkove-poukazy/ 

Novinky

 • Stránky jsou v rekonstrukci, děkujeme za pochopení
  Stránky jsou v rekonstrukci, děkujeme za pochopení

 • Proces The Reconnection / Znovunapojení
  Proces The Reconnection / Znovunapojení

  Chcete se posunout v osobním životě, ve vztazích, v kariéře nebo v podnikání? Proces THE RECONNECTION / ZNOVUNAPOJENÍ je evolučním procesem, který přináší harmonizaci a reorganizaci ve všech aspektech Vašeho života! Termíny pro online rezervace jsou otevřeny v rezervačním formuláři, pokud Vám uvedené možnosti nevyhovují, neváhejte mne prosím kontaktovat na info@vyladte-svuj-zivot.cz a najdeme pro Vás jiný vhodný termín. Těším se na Vás!

 • SEMINÁŘ REKONEKTIVNÍHO LÉČENÍ - Praha 11.06.-14.06.2022
  SEMINÁŘ REKONEKTIVNÍHO LÉČENÍ - Praha 11.06.-14.06.2022

  "The O.N.E. Experience" - Úroveň 1+2 (Online program "Portal" + Živý seminář "Catalyst") - Praha 11.06.-12.06.2022  "RCCP - The Reconnection" - Úroveň 3 - Praha 13.06.-14.06.2022