Novinky

Novinky

Reconnective Healing in Prague city centre

Whether you are in Prague for business or leisure, do not miss the opportunity to book your Reconnective Healing session. Enrich your stay and do something for yourself! 

Reserve your Reconnective Healing session online http://frekvencni-leceni.cz/en/reservation/ or write to info@frekvencni-leceni.cz. 

The Reconnection sessions are also available, please do not forget that you will need to book at least 2 sessions during 2 consecutive days. 

I recommend to make your reservation before you arrive, so you can reserve the time suitable to you. 

For more informaton please visit English part of this website: http://frekvencni-leceni.cz/en/reconnective-healing/

Novinky

 • Rezervace v období červenec+srpen 2022
  Rezervace v období červenec+srpen 2022

  Vaše sezení během měsíců červenec+srpen objednávejte prosím písemně na info@vyladte-svuj-zivot.cz. (Termíny do konce června jsou online v rezervačním formuláři, od září budou opět online.)  Těším se na Vás!

 • Proces The Reconnection / Znovunapojení
  Proces The Reconnection / Znovunapojení

  Chcete se posunout v osobním životě, ve vztazích, v kariéře nebo v podnikání? Proces THE RECONNECTION / ZNOVUNAPOJENÍ je evolučním procesem, který přináší harmonizaci a reorganizaci ve všech aspektech Vašeho života! Termíny pro online rezervace jsou otevřeny v rezervačním formuláři, pokud Vám uvedené možnosti nevyhovují, neváhejte mne prosím kontaktovat na info@vyladte-svuj-zivot.cz a najdeme pro Vás jiný vhodný termín. Těším se na Vás!

 • SEMINÁŘ REKONEKTIVNÍHO LÉČENÍ - Praha 11.06.-14.06.2022
  SEMINÁŘ REKONEKTIVNÍHO LÉČENÍ - Praha 11.06.-14.06.2022

  "The O.N.E. Experience" - Úroveň 1+2 (Online program "Portal" + Živý seminář "Catalyst") - Praha 11.06.-12.06.2022  "RCCP - The Reconnection" - Úroveň 3 - Praha 13.06.-14.06.2022