Novinky

Novinky

Pozvánka

V úterý 21.11.2017 od 17:00 hodin Vás srdečně zveme na:

PREZENTACI K SEZNÁMENÍ S NOVÝM ONLINE KURZEM REKONEKTIVNÍHO LÉČENÍ ÚROVEŇ I VČ.PROMÍTÁNÍ UKÁZEK Z KURZU

Tato akce se koná v Rekonektivním Centru, Hybernská 24, Praha 1 (3p) a je zdarma, své místo si prosím rezervujte na: info@frekvencni-leceni.cz. Těšíme se na Vás!

Tento online kurz je součástí balíčku "O.N.E.Experience", který se skládá z Online kurzu Úrovně I a Živého semináře Úrovně II konajícího se v Praze ve dnech 09.-11.03.2018.

!! POZOR !! : 
Zvýhodněná cena balíčku ONE Experience (21.000,-Kč) platí pouze při zaplacení do 30.11.2017 !

ONLINE KURZ Vás seznámí nejen s filozofií Rekonektivního léčení, ale také Vás velmi poutavou formou naučí Rekonektivní energii objevovat, vnímat ji a naučíte se základy práce s touto energií. Připraveno je pro Vás 8 nabitých hodin online kurzu, čeká Vás moderní, zajímavá, interaktivní a poutavá prezentace s prostorem pro vlastní práci a ověření získaných dovedností. Výhodou tohoto kurzu je možnost procházet si jednotlivé kapitoly vlastním tempem, přehrát si a zopakovat si znovu co Vám není jasné a díky tomu si kurz naplno užít.

Na navazujícím ŽIVÉM SEMINÁŘI se pod osobním vedením Erica Pearla a jeho týmu komplexněji naučíte a prakticky si vyzkoušíte Rekonektivní léčení, budete mít příležitost sdílet své zkušenosti s ostatními účastníky kurzu, seznámíte se s tím, jak o této práci mluvit s klienty nebo jak vést svoji praxi, dozvíte se více o vědeckých poznatcích souvisejících s tímto oborem a řadu dalších zajímavých informací. Po úspěšném absolvování tohoto semináře obdržíte osvědčení jako "Praktik Rekonektivního léčení".

Bližší informace: http://frekvencni-leceni.cz/…/rekonektivn…/vzdelani-v-oboru/

Novinky

 • Stránky jsou v rekonstrukci, děkujeme za pochopení
  Stránky jsou v rekonstrukci, děkujeme za pochopení

 • Proces The Reconnection / Znovunapojení
  Proces The Reconnection / Znovunapojení

  Chcete se posunout v osobním životě, ve vztazích, v kariéře nebo v podnikání? Proces THE RECONNECTION / ZNOVUNAPOJENÍ je evolučním procesem, který přináší harmonizaci a reorganizaci ve všech aspektech Vašeho života! Termíny pro online rezervace jsou otevřeny v rezervačním formuláři, pokud Vám uvedené možnosti nevyhovují, neváhejte mne prosím kontaktovat na info@vyladte-svuj-zivot.cz a najdeme pro Vás jiný vhodný termín. Těším se na Vás!

 • SEMINÁŘ REKONEKTIVNÍHO LÉČENÍ - Praha 11.06.-14.06.2022
  SEMINÁŘ REKONEKTIVNÍHO LÉČENÍ - Praha 11.06.-14.06.2022

  "The O.N.E. Experience" - Úroveň 1+2 (Online program "Portal" + Živý seminář "Catalyst") - Praha 11.06.-12.06.2022  "RCCP - The Reconnection" - Úroveň 3 - Praha 13.06.-14.06.2022