Doporučení před sezením

Doporučení před sezením

Průběh sezení:

Předpokládám, že na sezení již přicházíte (z těchto stránek nebo z jiných zdrojů) obecně informováni o tom, co je to Rekonektivní léčení, případné doplňující dotazy Vám ráda zodpovím při krátkém úvodním rozhovoru a zároveň Vás seznámím s průběhem léčebného sezení. Nejdůležitější je při sezení zůstat výsledkům otevřeni a zbavit se konkrétních očekávání, jen tak umožníte přijít optimální formě léčení.

Léčení je bezdotykové a během něj ležíte oblečeni na lehátku a pouze odpočíváte. Oblečte se tedy prosím pohodlně, obuv je třeba před léčením zout. Vypněte prosím zvuk Vašeho mobilního telefonu, abyste nebyli vyrušováni. Pokud máte potíže ležet na zádech, informujte mne prosím před zahájením sezení. 

Dojmy během sezení:

Dojmy jsou velmi individuální, můžete registrovat některé z projevů jako jsou například chvění víček, výrazné polykání, změna dechu, výraznější bušení srdce nebo tepen, kručení v břiše, samovolné pohyby svalů nebo prstů, trhavé uvolňování zablokovaných částí těla, pocit těžkosti, vznášení se, barevná světla, pocit doteku, tepla nebo chladu, můžete i usnout.

Také nemusíte vnímat vůbec nic, vše je individuální a přítomnost a intenzita vjemů nebo naopak jejich absence nijak neomezuje ani neovlivňuje průběh ani výsledek léčení. Po sezení se budete cítit zrelaxováni a klidní.

Další doporučení:

Sezení Vás nijak neomezí ve Vaší další denní aktivitě, ale pro maximální vstřebání zážitku mohu doporučit, abyste si již po sezení neplánovali žádné náročné činnosti a zbytek dne si užili :)

Pokud jste si ještě nedomluvili následná sezení, učiňte tak ihned, abyste stihli absolvovat všechna Vaše sezení v doporučeném časovém rozmezí 7-10 dnů.

Léčením proces nekončí, ale naopak se léčením zahájí a nadále pokračuje. Všímejte si nových věcí, všímejte si co je jiné. Po nějaké době se ohlédněte a srovnejte Váš život, jaký byl před léčením a jaký je po něm.

Budete-li mít potřebu se mnou Vaše zážitky sdílet, budu velice ráda -  neváhejte mne kontaktovat. 

Co byste měli určitě o Rekonektivním léčení vědět, než půjdete na sezení:

Rekonektivní léčení je o životním procesu. Je evolučním procesem, který nám pomáhá žít život způsobem pochopení sama sebe. Je o rovnováze – mentální, fyzické, emocionální, duchovní. Není o léčbě nebo určování diagnóz, při sezení pracujeme s polem frekvencí, které je kolem nás.

Vše je tvořeno energií. A tak jak chápeme fungování frekvencí Rekonektivního léčení, pracujeme s energetickým polem, které je kolem nás, což nás přivádí na vyšší vibrační úroveň.

Řada klientů chce vědět, co přesně se při léčení děje. Je důležité pochopit, že Rekonektivní léčení není vůbec o tom, co se při sezení odehraje, ale hlavně o tom, co se rozvine po něm.

Mimochodem, při Rekonektivním léčení neděláme více než 3 sezení. Při sezení jde prioritně o porozumění, co vlastně léčením dostáváme, porozumění, co se nám díky tomu v životě odehrává. Nepotřebujete nutně 3 sezení, ale tento počet Vám velmi doporučujeme, protože ať už chce klient cokoli, chce konkrétní výsledek. A pokud si hned někdo nevšimne, co sezením obdrží, je to obvykle třetí sezení, kdy si začne proces uvědomovat a působení frekvencí vnímat.

Někdo může být přesvědčen, že absolvoval sezení a to mu nic nepřineslo. Může být přesvědčen, že se výsledek nedostavil. Co to ale znamená? To znamená, že tento klient měl očekávání určitého konkrétního výsledku. Ale jak už bylo řečeno, nejde o léčbu, nejde o to že Vy si řeknete, že máte určitý problém a praktik se ho pokusí vyřešit – o tom to není. Je to o skutečném pochopení procesu, který se tím teprve započal.

Pokud chceme v našem životě něco konkrétního, ne vždy to znamená, že je to pro nás to nejlepší. Je zde vyšší inteligence, která ví, co je pro nás vhodné a díky Rekonektivnímu léčení nám tato cesta, tato vibrační změna, umožní proces změn zahájit, jsme-li tomuto procesu otevřeni. Nechat být to, co si myslíme že chceme a umožnit si být skutečně sám sebou.

Každý při sezení Rekonektivního léčení vždy obdrží léčení ihned při sezení a každému také vždy léčení přináší následný proces, ale důležité je otevření se a vnímání tohoto procesu v životě. Teprve tím skutečně umožníte Rekonektivnímu léčení přivést do Vašeho života pozitivní změny a skutečný evoluční proces.

Řada klientů tvrdí: „Rekonektivní léčení mi změnilo život“, to však není přesné. Rekonektivní léčení Vám pomohlo porozumět, kým ve skutečnosti jste. 


 

ZAJÍMAVÉ VIDEO o Rekonektivním centru a Rekonektivním léčení:  

VIDEO REKONEKTIVNÍ CENTRUM A REKONEKTIVNÍ LÉČENÍ

Novinky

 • Stránky jsou v rekonstrukci, děkujeme za pochopení
  Stránky jsou v rekonstrukci, děkujeme za pochopení

 • Proces The Reconnection / Znovunapojení
  Proces The Reconnection / Znovunapojení

  Chcete se posunout v osobním životě, ve vztazích, v kariéře nebo v podnikání? Proces THE RECONNECTION / ZNOVUNAPOJENÍ je evolučním procesem, který přináší harmonizaci a reorganizaci ve všech aspektech Vašeho života! Termíny pro online rezervace jsou otevřeny v rezervačním formuláři, pokud Vám uvedené možnosti nevyhovují, neváhejte mne prosím kontaktovat na info@vyladte-svuj-zivot.cz a najdeme pro Vás jiný vhodný termín. Těším se na Vás!

 • SEMINÁŘ REKONEKTIVNÍHO LÉČENÍ - Praha 11.06.-14.06.2022
  SEMINÁŘ REKONEKTIVNÍHO LÉČENÍ - Praha 11.06.-14.06.2022

  "The O.N.E. Experience" - Úroveň 1+2 (Online program "Portal" + Živý seminář "Catalyst") - Praha 11.06.-12.06.2022  "RCCP - The Reconnection" - Úroveň 3 - Praha 13.06.-14.06.2022